Petr Šmíd 

Jméno: Petr
Příjmení: Šmíd
Telefon: +420773560504
Email: petr.smid@alvareal.cz
Pozice / zařazení: Samostatný realitní makléř

Hodnocení pracovníka

Vaše hodnocení:
Pomocí hvězdiček ohodnoťte našeho pracovníka. Vaše hodnocení se připočte k ostaním.

Info o pracovníkovi

Petrovo přímé slovo, čestnost a častá impulsivnost pro rychlé řešení vede k práci s výsledkem. Pokud se na něj obrátí jakýkoli klient, přesně ví, co od Petra čekat. Je mistrem v počtech a klientům dokáže poradit, jak vyřešit problém s rychlostí blesku. K jeho výsledkům v práci mu pomáhá vysoká míra pochopení pro druhé. Své zkušenosti nabyl ve dvouletém pobytu v USA. Mezi jeho koníčky patří rychlá auta. Rád využívá nejmodernější technologie doby a proto nerad zaostává za konkurencí.

Reference pracovníka / makléře


Poděkování od paní Denisy Jančíkové

 Dobrý den,

nemohu si dovolit nikoho hodnotit. Realitám nerozumím. Chci ale poděkovat p. Šmídovi, že nám osobně velmi pomohl při prodeji našeho zadluženého bytu v neřešitelné situaci. Byl velmi trpělivý. Na svůj věk zkušený a zralý svým chováním a vystupováním. Náš byt prodal do jednoho roku. Byt rezervoval prvním zájemcům do jednoho týdne od zveřejnění nabídky.
Na mé přání jsme inzerovali co nejnižší cenu. P. Šmíd nám poradil 1.550.000 Kč snížit na 1.549.000 Kč. To obojí asi hodně zabralo. Nevím, čím dále pak zájemce získal. Možná si byli se zájemcem věkově blízcí a rozuměli si. V průběhu prodeje nastala řada komplikací na straně prodávajích tedy nás i kupujícího. Pan Šmíd musel vše trpělivě řešit. Nakonec vše dobře dopadlo a byt se prodal.
Děkuji. S pozdravem Denisa Jančíková

Poděkování

 Chceme poďakovať Vašej realitnej kancelárii za profesionálny prístup a aj za rýchle jednanie u celého kúpneho procesu. Určite ak by sme v budúcnosti potrebovali zase niečo kúpiť, či predať, tak Vás radi oslovíme.

S pozdravom
Andrea Bružeňáková a Lukáš Bružeňák 

Komentář k pracovníkovi


K makléři zatím nebyl přidán žádný komentár.

Vložte komentář tomuto pracovníkovi
Jméno: *
Příjmení: *
Email: (nebude zveřejněn) *
Komentář: *
Anti SPAM 15 + 10 = *
 
Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.