Kariéra

Na této stránce uvádíme aktuální nabídku volných pracovních pozic formou stálé spolupráce a nebo formou brigád. Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na dalším rozvoji projektu alvareal.cz.

Našim spolupracovníkům nabízíme práci na rozvoji stabilní společnosti s jasně definovanými cíly. Dále nabízíme osobní rozvoj, odpovídající finanční ohodnocení, příjemný pracovní kolektiv, zázemí, tradice a 15 ti leté zkušenosti v oboru. Většina pracovních pozic nabízí možnost pružné pracovní doby.¨

Pokud vás zaujme některá z nabízených pozic, zašlete, prosím, váš profesní životopis na adresu personalista@alvareal.cz. Svůj životopis nám můžete zaslat i v případě, že jste v nabídce nenalezli vámi hledanou pozici a přesto chcete v naší společnosti pracovat či přispět jakoukoli jinou formou. V takovém případě vás  budeme kontaktovat ihned. Děkujeme.


Aktuální volné pracovní pozice:

 1. Realitní makléř pro interní a externí spolupráci 
 2. Náborář zakázek

1. Realitní makléř pro interní a externí spolupráci

Nechcete být jedním z mnoha?

Realitní společnost ALVA REAL působí na trhu s nemovitostmi už 15 let. Za tu dobu jsme získali pevné postavení a vybudovali stabilní tým. Jsme profesionálové, umíme klientovi poradit a pomoci. Naším cílem je, aby měli všichni bydlení a svůj domov. 

Chcete se stát členem našeho týmu? Hledáme kolegy na pozici REALITNÍ MAKLÉŘ. Rádi Vám dáme šanci, pokud neočekáváte rychlý a snadný výdělek a práce pro Vás není jen obživou, ale také koníčkem.

Co do Vás očekáváme? 

 • Dobré výsledky dosažené v minulých zaměstnáních/brigádách
 • Vysoké pracovní tempo i nasazení, dokud není výsledek na světě
 • Samostatnost a disciplínu, ochotu necaht se vést a respektovat nastavená pravidla
 • Trpělivosti při jednání s lidmi 

Zkušenosti v realitní oblastni nejsou podmínkou.

Co Vám nabídneme? 

 • zázemí dlouho fungující realitní společnosti s dobrým jménem
 • práci v přátelském týmu s mladým duchem
 • spousta zkušeností o které se rádi podělíme 
 • spravedlivé ohodnocení dle výsledků 

Motto našeho šéfa je, že na lidech záleží především. A týká se to jak klientů, tak spolupracovníků. 

Pokud Vás zaujala naše volná pracovní pozice, máte o ni zájem a myslíte si, že můžete být prospěšnými pro naši společnost, napište nám proč a současně pošlete svůj profesní životopis emailem. Zahrňte do něj prosím i výsledky, kterých jste dosáhli v minulých zaměstnáních a brigádách. 

Těšíme se na Vás!


ALVA REAL s.r.o, Štěpánská 6, Brno, 602 00,
David Vašíček, tel. 602/712407
e-mail: personalista@alvareal.cz

2. Náborář zakázek

Jedná se o formu externí spolupráce nebo brigády pro každého kdo zná okolí, ve kterém působí a dokáže doporučit služby společnosti ALVA REAL v návaznosti na spolupráci s jednotlivým makléřem.

Náplň práce:

 • Vyhledání nemovitosti k prodeji či pronájmu a získání kontaktu na vlastníka
 • Kontakt s majitelem, doporučení a návštěva s makléřem

Nabízíme:

 • Uskuteční-li se prodej či pronájem nemovitosti, na kterou jste nám dali tip, doporučili jste naši realitní společnost ALVA REAL nebo jste nám předali kontakt na klienta, který u nás prodá či pronajme nemovitost získáváte od nás provizi - (odměnu) ve výši od 5.000,-Kč do 10% z naší provize v závislosti na dlouhodobosti a častosti spolupráce.

Pokud Vás zajímá spolupráce na základě Tipu kontaktujte nás telefonicky nebo emailem:
David Vašíček, tel.: 602712407, e-mail: personalista@alvareal.cz


Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném společnosti ALVA REAL s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.