Reklamační řád společnosti ALVA REAL

Reklamační řád společnosti ALVA REAL s.r.o., dále jen „realitní společnost“ neboli pravidla, při kterých realitní společnost vyřizuje reklamace klientů.

  1. Realitní společnost a všichni makléři dodržují etický kodex, kterým dbají na spokojenost klienta a jemu poskytovaných služeb.
  2. Klientem se rozumí fyzický či právnická osoba, které poskytuje realitní společnost službu na základě uzavřené smlouvy o zprostředkování.
  3. Není-li klient spokojen s poskytovanými službami realitní společnosti, případně s jednáním realitního makléře či jakékoli osoby jednající za realitní společnost, je klient oprávněn uplatnit reklamaci u jednatele realitní společnosti.
  4. Klient uplatní reklamaci doporučeným dopisem na sídlo realitní společnosti případně vyplněním dotazníku napište jednateli. Jako povinné údaje pro uplatnění reklamace jsou označení klienta, kontaktních údajů (doručovací adresa, telefon nebo email), podrobného popis obchodního případu a problému, se kterým je nespokojen.
  5. Takto uplatněná oprávněná reklamace bude vyřízena nejpozději do 30ti pracovních dní ode dne jejího doručení. V případě složitosti problému se vyřízení prodlužuje o dobu nutnou k doručení všech podkladů a vyjádření ostatních osob. Realitní společnost může také klienta vyzvat k doplnění reklamace.
  6. V případě neoprávněné reklamace, pokud je to možné, dá realitní společnost klientovi navědomí, že se jedná o neoprávněnou reklamaci.
  7. V případě oprávněné reklamace zcela nebo zčásti, zašle realitní společnost klientovi vyrozumění, že shledává reklamaci za oprávněnou a sjedná nápravu, postupy pro zlepšení, návody a to způsobem, aby v dalším obchodním případu nedošlo k podobným reklamacím.
  8. Realitní společnost zajišťuje ochranu poskytnutých osobních údajů klientů v souladu s právními předpisy České republiky, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
  9. Tento reklamační řád je závazný pro celou realitní společnost, pro jejich makléře.
  10. Tento reklamační řád je účinný dnem 1.1.2012 a může být měněn pouze jednatelem společnosti, změna je účinná až uveřejněním nového reklamačního řádu na webových stránkách www.alvareal.cz .

Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.