Od historie k současnosti

2012

Spuštěn nový projekt prodeje rodinných domů www.domy-kojatky.cz

2011

Úspěšně realizován a obsazen projekt výstavby nájemního domu Brno, Stejskalova. Navázání spolupráce se společností GEPARD Finance www.gpf.cz zajišťující financování bydlení.

2008 - 2010

Vzhledem k pozitivnímu přístupu všech, kteří se účastnili předchozího období rekonstrukce a vzhledem k potřebě dalšího růstu jsme se rozhodli rozšířit vlastní prostory o další jednací místnost a přistoupili jsme k další rekonstrukci.
Spuštěn projekt vlastního realitního serveru www.nemovitosti-brno.cz zaměřeného na zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí v Brně .

 

2006 - 2008

Naše kanceláře máme rádi, ale přesto se budou cítit všichni lépe v novějších a modernějších prostorách. Rekonstrukce kanceláře a jednací místnosti ve vlastních prostorách.

     

2004 - 2006

Založení dceřiné společnosti ALVA DIRECT s.r.o. poskytující poradenství v oblasti investic do nemovitostí a zajišťující finanční prostředky pro vyplacení zadlužených nemovitostí. Rozšíření činností společnosti ALVA REAL o provádění veřejných dražeb a o správu a údržbu nemovitostí.

2002 - 2004

Už dávno nejsme „jedno mužná realitka“, přijímáme nové spolupracovníky – realitní makléře a finanční poradce – můžeme obsluhovat více klientů a předáváme zkušenosti z minulých let. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb našimi makléři a poradci.

2000 - 2002

Navázání spolupráce se společností Wüstenrot způsobilo, že naše společnost pracovala na plné obrátky a klientům jsme se věnovali na maximum.

1998 – 2000

Zajištění prodeje montovaných rodinných domů a spojení se společností Wüstenrot v oblasti financování rezidenčního bydlení. Působíme společně v jedněch prostorách a zajišťujeme jak finanční tak realitní servis pro každého klienta.

1990 - 1998

Historie společnosti ALVA se traduje z dob zakladatele Aloise Vašíčka, který v nynějších provozovnách společnosti ALVA REAL vlastnil maloobchod a velkoobchod se smíšeným zbožím, zejména potravin.

Smyslem znovu založení společnosti ALVA bylo zachovat značku a podporovat ji v dalších obchodních činnostech. Společnost ALVA založil roku 1991 syn Pavel Vašíček a do roku 1997 provozoval velkoobchod potravin. V roce 1995 Pavel Vašíček vytvořil středisko „projekční a realitní kanceláře“, které pod společností ALVA fungovalo do roku 1997.

Založení společnosti ALVA REAL Davidem Vašíčkem proběhlo v roce 1997 a navazovalo na předchozí tradici, ale již se zaměřením na realitní činnost.

   
Alois Vašíček Pavel Vašíček David vašíček    

A bez vás klientů by historie nikdy nevznikla.
Děkujeme všem našim klientům za přízeň naší společnosti ALVA REAL.

Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.