Pojištění realitní činnosti

Stává se kolikrát, že se dva subjekty neznají a mají "musí" se jen věřit, že se něco udělá tak jak se řekne. Je těžké v dnešní době důvěřovat. Napřed se v běžném obchodě musí dvě strany poznat, vyzkoušet a pak může zkušenosti mít a to buď dobré nebo špatné. Vzhledem k tomu, že častokrát se strany poznají až v průběhu realitního obchodu je potřeba důvěry.

Abychom obavy našich klientů z činnosti realitních makléřů společnosti ALVA REAL zcela vyloučili, dovolili jsme podpořit Vaši důvěru uzavřením pojištění.

Naše společnost a všichni makléři, kteří vykonávají práci realitního makléře v rámci společnosti ALVA REAL jsou kryty pojištěním proti profesní odpovědnosti způsobené v souvislosti s realitní činností.

V případě pochybení makléře, zůstává Vaše složená provize (záloha na provizi) kryta až do výše dvojnásobku pojistné části. Kupní cena za nemovitosti je skládána k jiným subjektům než ke společnosti ALVA REAL. Úschovy kupních cen řešíme advokátní či notářskou úschovou.

Tyto kupní ceny jsou samostatně pojištěny advokátem případně notářem. Pojištění je sjednáno z důvodu opatrnosti a předcházením jakéhokoli rizika vůči všem našim klientům.

Jsme rádi, že nám důvěřujete a my se snažíme a budeme snažit Vaši důvěru nezklamat. Děkujeme za ni.

Dokument s potvrzením pojištění ve formátu PDF si můžete stáhnout zde.

Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.