O nás

Vítejte!

Dovolte mi představit společnost s již více než 17letou tradicí a nezanedbatelným postavením na trhu s nemovitostmi. Upřednostňujeme zájem klienta nad zájmem soukromý, na což jsme velice hrdí. Bohatou historii doprovází nemalé úspěchy, a to především díky spokojeným zákazníkům, kteří nás obklopují po celou dobu vlastní činnosti. Našim hlavním posláním je doprovázet každého, který si nás vybere, pro překonávání svých malých i velkých životních cílů.

Majitel má štěstí na lidi, které si vybral do svého projektu. Společně tvoříme tým, který vyvrací špatnou pověst všech realitních kanceláří. Naši makléři se stále učí. Mají neomezený přístup k aktuálním metodám, tipům a informacím. Každý člen má svůj úkol, splnit přání kupujícího i prodávajícího a je si plně vědom své odpovědnosti.

Jsme silná firma s pevnými základy. Nejen proto jsem nesmírně šťastna, že mohu v dnešní době rozesílat podporu a pomoc dále. Útulek Kociánka dostává nakoupené granule u výrobců za podstatně nižší ceny ročně. Adoptovaný chlapec jménem Krishna Adhikari z Nepálu je měsíčně podporován a tím i nově vznikající projekt Občanského sdružení Shanti. Jsem pyšná na schopnost podávat pomoc tam, kde je více potřeba. Bohužel ne každému se tato možnost poštěstí, ale je nesmírně důležité nezůstat pouze sám u sebe a využít tuto šanci.

Jsem zastánce hesla „Ten kdo chce, vždy najde.“ Věřím, že jakmile se rozhodnete, hledat své ideální místo k podnikání, vysněný dům k životu, praktický byt ke studiu či jiný specifický plán, dokážete to! A našemu týmu bude nesmírnou ctí, když s Vámi bude po boku nápomocné k překonávání těch malých překážek, které povedou k Vašim velkým úspěchům

Celým svým srdcem Vám přeji za všechny makléře a ostatní pracovníky společnosti Alva Real s. r. o. mnoho štěstí a hlavně i zdraví. Děkuji za důvěru, kterou v nás vkládáte.

Lucie Menšíková

Marketingový konzultant

Alva Real s. r. o.

Lucie Menšíková

Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.