Naše pomoc a podpora

interepsepenzion

Útulek Kociánka

ALVA REAL podporuje také brněnský útulek Kociánka, který prostřednictvím svých darů ošetřuje odložená domácí mazlíčky :-).

Útulek Interpespenzion žije pouze ze sponzorských darů a darů od drobných dárců. Díky těmto hodným lidem může útulek přežít. Za peníze, které dostáváme, můžeme nakoupit granule u výrobců za výrobní ceny, které jsou podstatně nižší.

web: www.interpespenzion.estranky.cz

 
stonožka

Stonožka Ostrava

Naše společnost ALVA REAL podporuje Klub Stonožka, který prostřednictvím svých klubů sdružuje rodiny a odborníky pečující o děti se zdravotními problémy, jejich přátele a další lidi, kteří jsou ochotni zlepšit život zdravotně postižených dětí a jejich rodin.

web: www.stonozkaostrava.cz

 
projekt shanti

Projekt Shanti

Společnost ALVA REAL si adoptovala chlapce z Nepálu a podpořila nově vznikající projekt Občanského sdružení Shanti. Tímto vyzývám i ostatní, aby se k projektu připojili a pomohli tak podpořit jinou část světadílu, která potřebuje více podpory než Evropští občané. Certifikát k náhledu zde.

web: www.shantinepal.org

 

Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.