David Vašíček 

Jméno: David
Příjmení: Vašíček
Telefon: +420608772407
Email: david.vasicek@alvareal.cz
Pozice / zařazení: Jednatel společnosti

Hodnocení pracovníka

Vaše hodnocení:
Pomocí hvězdiček ohodnoťte našeho pracovníka. Vaše hodnocení se připočte k ostaním.

Info o pracovníkovi

Vizionář, plánovač, organizátor, nadšenec a stmelovač. Vystudoval MU v Brně, obor ekonomie a VVŠPV ve Vyškově, obor personalistika. Jeho úkolem je řešit problémy každého kdo se na něj obrátí. Neexistuje nejde. Stará se, aby "realitka fungovala" a všichni byli spokojeni. Jeho cestovatelské srdce jej často odprošťuje od každodeních problémů. Rád navštěvuje a poznává různé kouty světadílů. Má rád fotografování krajin a detailů. Zajímá se o přírodu obzvláště o teraristiku a herpetologii.

Nemovitosti pracovníka / makléře

Druh Typ Lokalita Cena
Pronájem Pronájem nebytových prostor v Bílovicích nad Svitavou 102,2 m2, který je umístěn v 1. patře. Včetně parkovacích míst. Bílovice nad Svitavou 11924.000 Kč
Prodej Stavební pozemek v Kroměříži, 110m2, víceúčelové využití Kroměříž 4800000.000 Kč
Prodej Vítejte v útulném ráji klidu a komfortu - moderní rodinný dům v Nebovidech! Nebovidy 15990000.000 Kč
Prodej Víceúčelová nemovitost v Čejkovicích, ul. Peckova, bydlení, podnikání, pozemek 704 m2 Čejkovice 11690000.000 Kč
Prodej Nabízíme Vám jedinečný pozemek v Kanicích u Brna s výhledem na protější svah. Pozemek má výměru 881 m2. Sítě na hranici. Kanice 4845500.000 Kč
Prodej Prodej pozemku v Němčičkách u Brna 943 m2. Němčičky 5900000.000 Kč
Prodej Nabízíme Vám prodej louky, trvalého travního porostu 19716 m2 v obci Suchov Suchov 650000.000 Kč
Prodej Unikátní dům na bydlení nebo podnikání s bazénem, vybaven moderními technologiemi, ohromujícím pozemkem 1242 m2 Podolí 16400000.000 Kč
Pronájem Nabízíme Vám kancelářské prostory - 3 kanceláře á 19,18 m2 a 1 kancelář 23,91 m2 - možnost pronájmu i jednotlivě Brno 2000.000 Kč
Pronájem Pronájem komerčního prostoru celkem 77 m2 s výhodami skladování, lehké výroby a sociálním zázemím Brno 3200.000 Kč
Prodej Prodej 3 podlažní historické budovy IRIS s možností rozšíření podnikání na pozemku 742 m2 ve městě Zlín na ulici Ševcovská. Zlín 49990000.000 Kč
Prodej Prodej nadstandardního mezonetového bytu 4+kk 127 m2 s terasou v centru Brna, ul. Pekařská Brno 10900000.000 Kč

Reference pracovníka / makléře


Dotaz na cenu pozemků k pronájmu

Moc Vám děkuji za vstřícnost a snahu konkrétně odpovědět. Pokud budu mít v budoucnu potřebu nakládat se svými nemovitostmi, obrátím se na Vás. 

S pozdravem
 
JUDr. Eva Kocmanová, advokát
se sídlem Révová 27, 628 00 Brno

Thanks from our client from UK.

Dear David, Now that we are nearing the end of the process of purchasing our house from you, I wanted to formally thank you in writing for the support and professionalism that you and your team have given to me, in making the purchase as smooth as is possible. Moving to a new country was made easy by AR. Despite the complexities faced by a non Czech Citizen, you have gone above and beyond to ensure that the house eventually became a reality. Without your personal support, we would not have been able to purchase the house, and your extreme patience (especially with me). Alva-Real is a company with the undoubtedly the right values – personal approach, and you really do take care of your customers. We are now in our house, and very happy – you really have done a great job, for which I thank you. I look forward to many years at the new house. If you post my note to your internet site – my recommendation to any one reading this letter – I placed implicit trust in Alva, and was rewarded. This is a company to work with, and I look forward to doing so again in the future. If you have any future English speaking customers, then I would be more than happy to speak to them to confirm my comments, and to help in any way. With best regards (S Pozdravem), from a very satisfied customer. David

Poděkování za komunikaci, profesionalitu, přátelský přístup

Závěrem bychom Vám a Vaší RK chtěli poděkovat za vysoce profesionální ale přitom velice komunikační, vstřícný až přátelský přístup k nám jako zákazníkovi. Velice si toho vážíme a přejeme Vám hodně zdaru a úspěchů ve Vaší činnosti i v osobním životě. S pozdravem manželé Kratochvílovi.

Poděkování

Přiložený soubor

Ve schránce v bydlišti mého partnera se ocitlo PF od Vaší RK. Protože vlastně i teď řešíme bytovou situaci, podívala jsem se na vaše stránky. Udělala jsem přesně to, co vlastně je cílem, aby se klient podíval na stránky a vždy se najde někdo, kdo vlastně tuto pobídku ocení, protože právě řeší bydlení. 

 Co chci ocenit je, že mnoho firem chce vyvolat zájem, ale stránky či materiály tomu pak neodpovídají, není to konzistentní. A klientovo nadšení není uspokojeno. Vaše PF je originální, osobní podpis vzbuzuje dojem, že máte skutečný zájem a působí velice lidsky. "AŤ SE DAŘÍ" - má to sílu. Navíc stránky jsou velmi příjemně udělány a jednotliví makléři působí velice sympaticky. 

 Vezmu jej, s dovolením, ukázat kolegům do kanceláře, protože přesně jako vy se snažíme podporovat firemní brand a jít na to lidsky a skutečně srdcem. A vám se to podařilo. Naší činností je právě pomáhat firmám brand budovat, a nejen to.

 Děkuji Vám tedy za čas, který jste věnoval přečtením mé zprávy a dále budu sledovat co nového přinášíte.

 S přátelským pozdravem 

 Iva Konečná 

Doporučení.

"Výborný člověk, vřele doporučuji"  Tomáš Růžička

Doporučení.

 Jako realitní kancelář Vás řadím na špičku. Jednání s Vámi bylo pro klientku i pro mě, jako zástupce banky, velmi příjemné.

 

S pozdravem Veronika Skalická

Poděkování

 "Pro mě je David Vašíček hlavně slušný člověk a jedná v zájmu klientů. Děkuji Tomáš Kuda " 

Pochvala

Přiložený soubor

 Pochavala pana Lubomíra Zeinera. 

Pochvala a doporučení.

"Zcela profesionální jednání pana Vašíčka vedla k naprosté spokojenosti při koupi nemovitosti. Pana Vašíčka mohu s čistým svědomím každému doporučit." 

Doporučení si můžete ověřit na emailu: yvaan1@seznam.cz

Poděkování a doporučení

 Ráda se připojím ke kladným hodnocením společnosti a zejména pana Vašíčka. Profesionálním a vstřícným jednáním zcela mění obraz realitních makléřů, který bohužel není stále dobrý. Pan Vašíček je schopný obchodník, naprosto spolehlivý, mimořádně příjemného vystupování. Každé setkání s ním bylo pro mne povzbuzující, neboť při prodeji nemovitosti sekundoval jako skutečný partner. Děkuji a rozhodně doporučuji. Dana Valentová

Referenci si můžete ověřit na: d.valentova@email.cz 

Poděkování

 Velmi příjemný, spolehlivý, udělal vše , tak jak jsme se domluvili. Vyšel vstříc mým potřebám a požadavkům a vše proběhlo snadno rychle v pořádku. Prezentace nemovitosti byla velmi pěkná. Velká spokojenost je i na straně kupujících.Zařídil vše tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Mohu jen doporučit a pochválit.Velké plus dávám i za to, že vše proběhlo v poklidu, aniž jsem musela navštívit realitní kancelář vzdálenou ode mne cca. 120 km.Komunikace poštou, telefonem, emailem byla vždy rychlá a spolehlivá. Mohu jen poděkovat. Pan Vašíček napravil mé negativní smýšlení o realitních makléřích. Doporučuji, doporučuji."

Poděkování

S přístupem p. Vašíčka jsme byli velice spokojeni. Poskytl nám nadstandartní služby a rychlé vyřízení. Moc děkujeme. Foltanovi a Krechlerová.

Poděkování od paní Levové

 Po pečlivé úvaze jsem si vybrala Vaší realitní kancelář, dle recenzí na internetu. Již mám jednu velmi špatnou zkušenost s RK, tudíž má důvěra byla malá a výběr byl velmi důsledný. Jsem šťastná, že můj úsudek ve výběru byl správný.
Spolupracovala jsem s panem Davidem Vašíčkem. Ačkoli vzdálenost RK byla ode mne asi 130 km, vše proběhlo perfektně, rychle a bez komplikací. Pan Vašíček je velmi vnímavý, ochotný a spolehlivý člověk.
Již na začátku jsem ocenila, že respektoval mnou navrženou cenu při prodeji nemovitosti, ačkoli se mu nezdála. Veškeré informace mi podával srozumitelně a včas. Prezentace nemovitosti byla také super.
Dokonce nastal okamžik, kdy jsem potřebovala uložit část peněz na vyplacení hypotéky na 4 měsíce do advokátní úschovy, tam jsem měla obavy největší a nyní mohu opravdu poděkovat za kvalitně odvedenou práci panu Vašíčkovi,ale také poděkovat panu advokátovi za úschovu a včasné vyplacení peněz, tak jak mělo proběhnout.
Spolupráce s panem Vašíčkem byla velmi příjemná a spolehlivá. To co řekl, to udělal.
Mohu s naprosto čistým svědomím a s naprostou spokojeností jen doporučit.
A i přesto, že RK byla 130 km daleko, má podmínka byla, že do ní osobně nebudu muset přijet a také to tak bylo.
Za vše mnohokrát děkuji a pokud někdo bude potřebovat služby RK, rozhodně budu pana Vašíčka doporučovat.
Do roku 2018 vše pohodové, úspěchy v práci a pevné zdraví v osobním životě.

Poděkování

Pane Vašíčku,

dodatečně Vám chci poděkovat za skvělou spolupráci při prodeji naší nemovitosti.
Kladně hodnotím Váš osobní přístup a jednání. Vaši realitní společnost bez váhání mohu všem doporučit.
Přeji Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě.

Ilona a Bohumil Vystrčilovi

Poděkování od paní Levové

Na dobré a sympatické lidi se dobře vzpomíná :-). Ulehčil jste mi jedno období života a ušetřil spoustu starostí. Celý prodej a spolupráce s Vámi byla moc fajn. Jsem ve spojení s majiteli, jsou spokojeni, pomalu zahájili rekonstrukci, tak se i dům po spoustě letech dočká řádné péče a rekonstrukci. Já osobně jsem zastánce renovace starých domů, jsem proti výstavbám nových a nových a zabírání dalších pozemků zbytečně. Měl by existovat program který by podpořil prodej starých domů, ať již ke zbourání a využití parcely, nebo obnovy. Do Dubenek jezdíme, tak je milé mít možnost náš dům navštívit a potkat se s milými majiteli. S tou úplně první nafrněnou zájemkyní by to asi neklaplo :-). Takže je vše nejlépe jak mohlo být. Ať se Vám i nadále daří a Váš osobitý lidský přístup Vám přináší jen samá pozitiva a úspěchy.

Poděkování od pana Drašky

 Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Vašíčkovi za doslova bleskový a naprosto bezproblémový prodej mojí nemovitosti.Od podpisu smlouvy po převod peněz na účet cca 2 měsíce.Vše ,co slíbil, taky dodržel.Děkuji a přeji mnoho úspěchů v pracovním i soukromém životě. Draška

Poděkování od manželů Žvákových

S Davidem Vašíčkem jsem byla maximálně spokojena při prodeji chaty v Ochozi u Brna. Opakovaně využívám jeho služeb. Chatu jsem přes pana Vašíčka před léty koupila a nyní jsem ji ve spolupráci s ním prodala. Velká spokojenost s jeho službami. Vybrala jsem si ho protože jednal vždy slušně a vstřícně. Doporučila bych jej hlavně pro jeho poctivé jednání. 

Referenci si můžete ověřit na: mila.zvakova@seznam.cznebo jaroslavzvak@icloud.com

Zde je odkaz na prodanou nemovitost: www.alvareal.cz/Reference/Uspesne-realizovano/chata1-1-s-verandou-garazi-a-okrasnou-zahradou-v-ochozi-u-brna-u-lesa-vl-pozemek-585-m2-elektrina-66664/

Prodej pozemku Řečkovice

S přístupem p. Vašíčka jsme byli velice spokojeni. Poskytl nám nadstandartní služby a rychlé vyřízení. Moc děkujeme. Fotlanovi a Krechlerová.

Odkaz na prodanou nemovitost: www.alvareal.cz/Reference/Uspesne-realizovano/pozemek-orna-puda-3202-m2-do-budoucna-investice-na-casti-mozna-vystavba-525483/

Email na ověření reference: FoltanovaD@seznam.cz 

Prodej domu v Ivani

Pan Vašíček je opravdový profesionál, jednozně doporučuji. Draška

Odkaz na prodanou nemovitost:

  https://www.alvareal.cz/Reference/Uspesne-realizovano/rd-k-rekonstrukci-v-ivani-3-1-se-zahradou-432-m2-nemovitost-je-napojena-na-vodu-kanalizaci-elektrinu-vytapeni-tuha-paliva-582493/

emial pro ověření reference: draska67@gmail.com

Prodej bytu v Brně Židenicích

Pan David Vašíček je určitě člověk na svém místě. Vyšel mi ve všem vstříc, poradil a pomohl zařídit co bylo potřeba. Moje spokojenost byla velká. Obrátila bych se na něj v dalších případech a doporučila ho svým známým. 

Odkaz na prodanou nemovitost:

www.alvareal.cz/Reference/Uspesne-realizovano/byt-v-ov-1-1-v-brne-zidenicich-ul-svatoplukova-s-lodzii-celkova-plocha-bytu-32-9-m2-558153/ 

Email pro ověření reference: jlipska@volny.cz

Poděkování

 Jménem svým i naší dcery a její rodiny chci ze srdce poděkovat panu Davidu Vašíčkovi za jeho nevšední a na výsost profesionální, navíc vysoce lidský přístup, coby dobré duše celé RK Alva Real.
Bylo mi ctí seznámit se a posléze i párkrát využít na doporučení mé dobré známé jejich vzorné služby.Zejména v posledním případě, kdy se jednalo o úspěšný pronájem bytu, bylo vše vyřízeno velmi vstřícně a nadstandartně, s maximálním nasazením, ochotou, neuvěřitelnou rychlostí a elegancí k naprosté spokojenosti všech zúčastněných stran.Po vícero různých zkušenostech s podnájmy a jednáních z dalšími RK, opravdu nemohu jinak, než p.Davida Vašíčka jedině vřele doporučit i jiným klientům a to s plnou důvěrou...kéž by takto výborně a spolehlivě dokázali pracovat všechny firmy a instituce i celý stát!.....
 P.S.: přeji též stálé štěstí v dalších budoucích aktivitách a co nejvíce spokojených nadšených klientů. 
MVDr. Isabela Wallo a ing.arch. Markéta Svěráková-Wallo
E-mail pro ověření reference:  isabela.wallo@gmail.com
Odkaz na pronajatou nemovitost: 

Poděkování od manželů Michelových při prodeji pozemku v Lačnově

Děkuji Vám za velmi příjemnou, rychlou a profesionální spolupráci s lidským rozměrem. Koupil jsem nemovitost v obci Štěchov - Lačnov, okres Blansko, kterou zprostředkovávala realitní kancelář ALVA REAL s.r.o.. Makléřem byl Ing. David Vašíček. Spolupráce s panem Vašíčkem byla excelentní. Reagoval na e-maily a telefonáty i o víkendu, měl perfektně připravené podklady, smlouvy, spolupráci s prodávajícím i s advokátem, který zajistil úschovu kupní ceny, ověření podpisů a další náležitosti. Nakupoval jsem nemovitost už několikrát a též jako stavař a někdejší profesionální investor mohu ocenit, že práce pana Vašíčka byla dokonalá, profesionální, zdvořilá od začátku do konce. Na závěr zmíním, že od prvního kontaktu po podpis kupní smlouvy uběhlo 6 dnů. Nyní probíhá návrh na klad do katastru. Velmi děkuji panu Ing. Davidu Vašíčkovi. Ing. Libor Olivano Michele Přeji Vám klidné vánoce s rodinkou, odpočinek a v příštím roce zase nové spokojené klienty, ke kterým patříme díky Vám i my s manželkou a pan Mihola se synkem. Ing. Libor Oliviano Michele jednatel společnosti, ověření reference: michele@aquaenviro.cz

Spokojenost prodávajícího s prodej rodinného domu v Brně

S panem Vašíčkem byla spolupráce výborná, bezproblémová okamžitá komunikace, korektní a seriózní jednání. Prodej naší nemovitosti v Žabovřeskách byl rychlý a k naší maximální spokojenosti. Pokud chcete prodávat jak bez starostí, obav i stresu, potom velmi rádi můžeme pana Vašíčka všem doporučit. Jsme naprosto spokojeni. Manželé Fuksovi.

Poděkování od paní Šimové

Ráda bych Vám tímto způsobem poděkovala za pomoc, kterou jste mi poskytl při řešení mého problému. Děkuji Vám za profesionální přístup k zákazníkovi, za Vaši ochotu a vstřícnost. Z Vás přímo vyzařuje, že práce je pro Vás i koníčkem. Jste odborníkem na svém místě, kéž by takových lidí bylo co nejvíce.

    

Ještě jedenkrát moc a moc děkuji a přeji Vám vzrůstající počet spokojených zákazníků.

 

S přáním krásných dní, Marcela Šimová, Brno.

Reakce zájemce o nemovitost, který po složení rezervace byl nucen od koupi odstoupit.

Dobrý večer pane Vašíčků. Dal jsem Vám hlas do soutěže Realiťák roku, považuji Vás za seriózního člověka, který pracuje s mírou profesionalismu a zároveň s lidským porozuměním, což je v dnešní době to, co dělá "rozdílový" faktor - hlavně ve službách. Přeji Vám příjemné svátky a úspěšný vstup do nového roku. R. Kortánek.

Pochvala od pana Rostilava Leinvebera při koupi a následném pronájmu investiční nemovitosti

Děkuji za perfektní, profesionální přístup a poradenství při pronajmu bytu a správě vlastních nemovitostí. Opět se ukázalo, že rady odborníka mohou ušetřit velké peníze a nasměrovat pro další investice. Určitě se na Alva Real zase obrátím. Ochota a kvalita služeb je nadstandardní.

Poděkování manželů Kovandových s prodejem chaty v Osové Bítýšce

Vážený pane inženýre,
včera jsme dokončili proces prodeje naší chaty. Chceme Vám ještě touto cestou poděkovat za vše, co jste pro nás udělal.
Naše poděkování jsme také vyjádřili Vaší kolegyni, paní, Čadové, která se nám po celou dobu jevila jako opravdový profesionál - vždy milá, empatická a ochotná kdykoli pomoci s řešením jakéhokoli problému.
Vaše společnost i Vy v nás získáváte opravdu spokojené klienty, kteří budou vaše služby vždy doporučovat každému, kdo je potřebuje. Věřím, že se na Vás budeme moci obrátit i v případě prodeje, který plánujeme v budoucnu uskutečnit.
Se srdečným pozdravem a přáním mnoho zdraví i úspěchů Vám přejí manželé Kovandovi

Poděkování pana Černého při prodeji bytu v Hranicích na Moravě

Dobrý den pane Vašíčku,

můj byt je prodaný a já bych vám rád poděkoval za příjemnou a úspěšnou spolupráci. Velice si cením vašeho profesionálního přístupu a ochotně jsem poslal pozitivní hodnocení ALVA REAL  a maximální spokojenost na web "srovnání makléřů".

Zdravím a přeji příjemný den, Milan Černý, Hranice

Komentář k pracovníkovi


Dalibor Čech

2020-10-17 21:02:04

Děkuji moc panu Vašíčkovi za jeho profesionální služby. Prodával nám chalupu i byt v Brně a ještě nám pomohl i při koupi domku, ač to nebyla jeho povinnost. Vždy nám ochotně pomohl a minimálně poradil. Je to opravdu profesionál, kterému záleží na spokojenosti klienta a opravdu se stará, nad rámec svých povinností. Pana Vašíčka a tuto realitní kancelář mohu jen a jen doporučit, na rozdíl od realitní kanceláře, která nám prodávala domek. Ještě jednou Vám pane Vašíček, já i manželka děkujeme a přejeme, ať se Vám daří v oboru i v osobním životě

Markéta Kvapilová

2020-12-04 08:22:05

Mnohokrát děkuji panu Ing. Davidu Vašíčkovi za zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v Brně. Obě akce proběhly od prvního kontaktu až po závěrečné rozloučení velmi profesionálně s osobním přístupem. Realitní kancelář jsem volila na základě referencí z internetu, nyní ji mohu doporučit osobně. Kromě detailních a okamžitých informací o průběhu obou transakcí oceňuji podrobnou znalost lokality. Velmi ráda se v budoucnu na společnost Alva Real obrátím. Přeji krásné svátky, Markéta Kvapilová

Vlasta Brodská

2022-10-15 15:20:16

Děkuji moc realitní kanceláři ALVA REAL za prodej domu na Vysočině. Jmenovitě Ing. Davidu Vašíčkovi, který o nemovitosti vše zdokumentoval a připravil pěkný propagační materiál. Dále paní Sylvě Čadové, která se postarala o samotný prodej. Na každou prohlídku se zájemci byla vždy perfektně připravená, ke všem měla velice vstřícný a profesionální přístup. Tuto RK všem doporučuji. Ještě jednou děkuji V. Brodská

Jitka z Brna

2023-10-18 17:22:24

Touto cestou chci panu Vašíčkovi moc poděkovat především za jeho lidský přístup. Řešila jsem s ním poměrně složitější problém a velmi milým překvapením pro mne bylo nejen jeho umění naslouchat, ale i návrh, jak daný problém co nejlépe vyřešit z pohledu mne (jako klienta). Svou radou mi otevřel nové varianty řešení a současně ušetřil spousty jiných starostí, které by mnou původně zamýšlená varianta přinesla. Ještě jednou moc děkuji za pomoc, a pokud bude potřeba, určitě využiji Vašich služeb i v budoucnu. Jitka, Brno

Vložte komentář tomuto pracovníkovi
Jméno: *
Příjmení: *
Email: (nebude zveřejněn) *
Komentář: *
Anti SPAM 11 + 10 = *
 
Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.