Sylva Čadová 

Jméno: Sylva
Příjmení: Čadová
Telefon: +420775560502
Email: sylva.cadova@alvareal.cz
Pozice / zařazení: Vedoucí makléřů

Hodnocení pracovníka

Vaše hodnocení:
Pomocí hvězdiček ohodnoťte našeho pracovníka. Vaše hodnocení se připočte k ostaním.

Info o pracovníkovi

Jedna z velmi zkušených realitních poradců v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Její původní vystudovaná profese je módní návrhářství. Vždy ochotně a vstřícně poradí. Její předchozí práce v divadle ji nasměřovala až v umělecké jednání s každým, kdo ji o něco požádá. Zálibou Sylvy je malování a hra barev. Mezi její adrenalinové dobrodružství patří jízda v autě zn. Ford. Má ráda rychlé vozy a velké fordové srazy.

Nemovitosti pracovníka / makléře

Druh Typ Lokalita Cena
Prodej RD Jemnice se 3 samostatnými byty - 1+1, 2+1 a v 1. patře 3+1, garáž, pozemek cca 600 m2 Čebín 1950000.000 Kč
Pronájem Dlouhodobý pronájem kanceláře 23,5 m2 + zázemí 20 m2 ve Vyškově na ul. Jiráskova. Vyškov 3500.000 Kč
Pronájem Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk v Brně - Žebětíně, novostavba, zařízený, volný ihned. Brno 13000.000 Kč
Pronájem Dlouhodobý pronájem bytu 2+1 v Brně na ul. Anenská, CP 55,5 m2, možnost užívání zahrádky ve vnitrobloku. Brno 16000.000 Kč
Prodej Nabízíme prodej RD 3+1 v Vítonicích u Znojma s krásnou a velkou zahradou, pozemek celkem 2.459 m2. Vítonice 4420000.000 Kč
Prodej Prodej rodinného domu se 2 bytovými jednotkami 1+1 a 3+kk v centru Třebíče, pozemek 211 m2, prostorná garáž a zahrada výhodou. Třebíč 4980000.000 Kč
Pronájem Pronájem zařízených prostor ideálních pro masáže a terapie – bývalá lékařská ordinace o celkové výměře 145,6 m2 Židlochovice 18000.000 Kč
Prodej Prodej pozemku pro výstavbu řadového rodinného domu v Dolních Bojanovicích, o celkové výměře 2484 m2 Dolní Bojanovice 1799999.000 Kč
Prodej Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné obci Mackovice, okres Znojmo, CP pozemku 407 m2. Mackovice 1187000.000 Kč
Pronájem Pronájem restaurace Wainerka pro 45 míst k sezení uvnitř - 147 m2 užitná plocha, 26 m2 sklepní prostory, včetně vybavení. Brno 35000.000 Kč
Prodej Prodej bytu 1+kk v Letovicích, ulice Průchodní, 6. patro, výměra 28 m2, balkon 3,2 m2 Letovice 2350000.000 Kč
Prodej Stavební pozemek o výměře 512 m2 ve Vlkově u Letovic určený k bydlení nebo rekreaci. Stvolová 675000.000 Kč
Prodej Prodej bytu 3+1 71 m2 po rek. + balkón 5 m2 + sklep 3 m2 v Líšni, ul. J. Faimonové Brno 6490000.000 Kč
Prodej RD Honětice, CP 2.052 m2, stodola, zahrada, garáž, okraj obce, obyvatelný. Honětice 2700000.000 Kč
Prodej Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v klidné obci Lazníky u Přerova, pozemek 1305 m2 Lazníky 2870000.000 Kč
Prodej Prodej bytu 1+1 v klidné městské části Brno - Jehnice, ul. Kleštínek, zvýšené přízemí. Brno 4490000.000 Kč

Reference pracovníka / makléře


Poděkování od klientů manželů Lustigových

Moc Vám děkujeme za ochotu a vstřícnost. Za celou dobu, co hledáme "nový domov", jsme nepoznali makléře ani makléřku s tak profesionálním a přitom přirozeně lidským přístupem.
Ještě jednou díky a přejeme hodně spokojených klientů.
S pozdravem Lea a Jiří Lustigovi z Brna

Poděkování za realitní služby od pana Režňáka

Dobrý den paní Čadová, omlouvám se, že píšu až teď, ale přeci jen jsem Vám chtěl aspoň poděkovat za to jak jste nám vyšla vstříc a za zprostředkování prodeje. Narozdíl od druhé RK, se kterou jsme prodávali byt, jsme s Vámi byli maximálně spokojeni. S chalupou, prostředím i sousedy jsme zatím spokojeni také, takže doufám, že nám to ještě nějaký ten rok vydrží. Mějte se hezky a ještě jednou díky. Za celou rodinu zdraví Tomáš Režňák

Poděkování za vysoce profesionální přístup

Dobrý den paní Čadová, dovolte nám,abychom Vám touto cestou poděkovali za vysoce profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti v Adamově. Nelze opomenout ani vstřícnost a ochotu, kterou jsme prokázala bez ohledu na Váš volný čas, o víkendech a v nepřízni počasí. Z našeho poznatku vyplývá, že ke své práci přistupujete zodpovědně a je i Vaší srdeční záležitostí. Děkujeme, Violeta a Josef Nesvorovi

Poděkování za ochotu slečně Čadové


Dobrý den paní Čadová, tímto mailem bych Vám ráda poděkovala za vaše služby ohledně prodeje mého domečku.Zájemce na prodej svého domečku jsem si našla sama, ale o veškeré právní "věci" jste se starala Vy. Byla jsem velice spokojená se vším co jste pro nás dělala:...dostatečně informovala o všem, zajistila potřebné věci...Moc mě i mile překvapilo jak jste mé kolegyni pomohla s bytem, kde jste ji upozornila na ne zrovna "dobrou" nabídku toho bytu. V minulosti jsem přes Vaši kancelář nakupovala domeček a přes Vás ho i prodávala. Byla jsem spokojená tehdy a i teď. Děkuji moc za veškerou pomoc. Přeji vám hezký den!

Spokojenost se službami a profesionální přístup

 Jako kupující jsem byl se službami Alvareal velice spokojen. Profesionální a zároveň vstřícný přístup paní Čadové.
Vše probíhalo jak bylo domluveno a byl jsem informován ohledně každého kroku v procesu koupě RD, ukázková komunikace s klientem, velmi rychlá odezva na jakýkoliv dotaz, koordinace veškerých úkonů. Mohu vřele doporučit. Roman Brandejs.

Poděkování a doporučení

Dobrý den,
s realitní kancelaří Alvareal a především s paní Čadovou jsem během prodeje měla výbornou spolupráci, vždy byla velmi ochotná, milá a prodej mého domu byl skvěle zařízený a provedený. Všem doporučuji. Nina Rotreklová.

Poděkování za přístup a profesionalitu

"Přes společnost ALVA REAL jsem kupovala pozemek. Tímto bych chtěla paní Čadové poděkovat za ochotu a vstřícnost při vyřizování celé transakce, za její profesionalitu a upřímný zájem o zákazníka. Děkuji! Zavadilová"

Poděkování za profesionální a rychlé jednání.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři a zejména slečně Čadové za profesionální a rychlé jednání při koupi garážového stání. Se službami jsme byli velmi spokojeni.
manželé Břízovi

Poděkování

Vážená sl. S.Čadová Děkujeme za Váš přístup při vybavování koupy RD v obci Křetín.Byli jsme velice příjemně překvapeni Vašim nasazením a profesionálním přístupem,vstřícným jednáním,vždy s ochotou a iniciativním řešením všech problémů a otázek.Byla skutečně radost a potěšení s Vámi spolupracovat.Ještě jednou veliké DĚKUJEME,manželé Szabovi.

Poděkování

Dobrý den paní Čadová,
velmi Vám děkuji za Vaše zprávy. Jsem ráda, že to nakonec vše dopadlo a chtěla jsem Vám také poděkovat za skvělou spolupráci. Nebýt Vás a komunikace s prodávajícím, nikdy by prodej a koupě pro mého klienta nedopadla. :-)
Ještě jednou Vám moc děkuji :-)
Přeji Vám hodně pracovních ale i osobních úspěchů a méně "složitých" obchodů.
S přátelským pozdravem
Hana Krejzková
hypoteční makléř

Poděkování slečně Čadové

Chtěli bychom poděkovat sl. Čadové za perfektní zprostředkování prodej naší nemovitosti v obci Srbce, při které se svědomitě a pečlivě starala o prodej svěřené zakázky. Byli jsme velmi spokojeni a její profesionalita je velkým přínosem pro společnost Alva Real.

Manželé Rozsypalovi, Brno

Poděkování

Chtěla jsem vám moc poděkovat za úžasnou spolupráci při zařizování celého prodeje. Už jsem se setkala se spoustou realitních makléřů, ale vy jste vysoko nad všemi. Váš přístup k nám jako zákazníkům je naprosto úžasný. Jste v dnešní době úžasně lidská. Moc děkujeme .Taky bych Vás chtěla poprosit,  ať pozdravujete prodávající a vyřídíte jim,  že je nám na chaloupce moc dobře, že si užíváme volnou chvilku tam. Dáváme to pomaličku dohromady. Pani starostka je naprosto úžasná. Ve všem nám pomáhá,  když něco potřebujeme a vždycky nám poradí jak nejlíp umí. Jsme tam opravdu spokojení. Takové lázně na náš uspěchaný život. Ještě jednou moc děkujeme .Mějte se krásně a užívejte si prázdnin. volna a sluníčka. Z. Němec a D. Kulfirstová, chalupa Srbce.

Poděkování

Paní Čadová je spolehlivá a s její prací jsem byla velice spokojená. S jinými realitními agenty bohužel tak dobrou zkušenost nemám, ale aspoň mám srovnání. Děkuji i za individuální přístup a vstřícné jednání v každé situaci.

Šárka Matoušková

Poděkování a doporučení

Dobrý den paní Čadová, co se týče spolupráce s Vámi, byla jsem velice spokojená a zasloužíte si pochvalu za ochotu a profesionalitu. :o)

 

Takže Vám děkuji. Mějte se hezky a ať se Vám nadále v práci daří.

 

S pozdravem

 

Jaroslava Mašová

Poděkování Sylvě Čadové

Dobrý den , paní Čadová ,

Posílám velké díky za Váš vstřícný , příjemný a vždy ochotný přístup. S celým průběhem prodeje jsem byla spokojena. Ráda jsem Vás poznala. Přeji hodně štěstí v profesním i osobním životě.

 S pozdravem

Jindra Hrazdirová

Poděkování za profesionální a rychlé jednání.

Dobrý den,

chci Vám moc poděkovat za vzorné chování a vyřízení prodeje mého bytu.

Hezký den Vám přeji  Hladilová.

Poděkování od pana Tomáše Lhotského

Vážená slečno Čadová Dlouho jsem sám hledal nájemce svých bytových prostor a můžu vám říct že to vůbec nebylo jednoduché. Když jsem vám zavolal a domluvil si s vámi první schůzku byl jsem velmi mile překvapen vašim profesionálním postojem .Těším se proto na naši další spolupráci a jsem rád že ještě dnes fungují lidé tak vstřícně , ochotně a profesionálně jako vy ... Děkuji ještě jednou ať jste pořád takové sluníčko :-)

Tomáš Lhotský

Poděkování od paní Anny Bučkové

 Děkuji paní Sylvě za její ochotu,vstřícnost a milé jednání při prodeji domu po rodičích.Chtělo to opravdu pevné nervy,klid a jistotu a to vše paní Sylva má.:-) Ať se jí i všem v realitce dál daří.

Anna Bučková

Poděkování od paní Anny Bučkové

 Děkuji paní Sylvě Čadové za pomoc při prodeji našeho domu.I když se prodej hodně protahoval a byla spousta problémů,paní Sylva to vše perfektně zvládla.Přeju jí hodně zdaru v její práci a další spokojené klienty.

Anna Bučková

Reference od manželů Kučerových

 Velmi děkujeme za vstřícné a naprosto profesionální vyřížení prodje naší nemovitosti v Želešicích makléřkou paní Sylvou Čadovou. Slogan fy Alva real "Vaše spokojenost je naším úspěchem" nejsou prázdná slova, ale skutečnost.

Manželé Kučerovi

Poděkování od manželů Urbancových

Přiložený soubor

 Vážení, 

děkujeme touto cestou Vaší společnosti (konkrétně paní Sylvě Čadové) za prokázané služby při prodeji nemovitosti. A to ve velmi složitém období pro nás jako prodávající i paní kupující.

Paní Sylva Čadová si podle našeho názoru a zvláště konečného výsledku počínala plně profesionálně, racionálně, potřebné záležitosti řešila postupně metodou hl. článku (cíle), přitom citlivě a ohleduplně. Má rozhodující podíl na naší spokojenosti.

Vaši společnost jsme již doporučili některým známým, o nichž víme, že hledají služby, které poskytujete.

Ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Přejeme Vaší společnosti prosperitu, jednotlivým pracovníkům zdraví a úspěchy v práci.

Eva a Josef Urbancovi

Poděkování od manželů Vašíkových

Dobrý den,

Rádi píšeme toto poděkování za velice dobrou spolupráci s Vaši makléřkou paní Sylvií Čadovou. Po celou dobu kdy jsme prodávali nemovitost se o nás příkladně starala. Jsme starší manželé,prodej byl pro nás velkou zátěží,ale s pomoci paní Čadové  jsme vše dobře vyřídili. Platba řádně přišla, a vyřízení formalit jsme s pomocí dobře zvládli.

Ještě jednou velice děkujeme a přejeme vše nejlepší.

S poděkováním manželé Vašíkovi 

Poděkování od manželů Fojtů

 Dobrý den,

 služby Vaší realitní kanceláře jsou velmi kvalitní. Komunikace probíhala profesionálně, bez jakýchkoliv prodlev jsme byli informováni o všech změnách, ke kterým v průběhu koupě nemovitosti došlo. Po celou dobu spolupráce s Vaší RK jsme měli příjemný pocit, že je o nás jako o klienty postaráno ve všech směrech. Po všech předchozích zkušenostech s konkurenčními realitními kancelářemi v minulosti si troufáme ohodnotit tuto spolupráci jako naprosto bezproblémovou a jednoznačně nejlepší.

 Děkujeme a do budoucna přejeme hodně spokojených klientů!

 manželé Fojtů

Poděkování za profesionalitu

Přiložený soubor

Paní Čadová,

dovolte, abych Vám tímto srdečně poděkovala za profesionální bezchybnou
práci při zprostředkování pronájmu, který jste pro mě dělala. Přestože sama
pronajímám léta, byla jsem velmi  vděčná jednak za Vaše doporučení při výběru z
více zájemců, a hlavně za to, že jste se ujala i těch méně příjemných jednání, když bylo třeba neúspěšné zájemce odmítnout.

Moc děkuji a zdravím,

Nehudková

Poděkování Sylvě Čadové

 Dobrý den,nedávno jste prodali zahradu mých rodičů, od počátku až do předání proběhlo vše bez nejmenší chybičky a jsme spokojeni nejen s rozsahem a kvalitou Vašich služeb, ale zejména s mimořádnou ochotou a flexibilitou paní Sylvy Čadové, která odvedla skutečně ukázkovou práci. Děkujeme, a přejeme hodně podnikatelských úspěchů!

 Ing. Pavla Jedličková, zastupující paní Pavlu Čechovou

Poděkování od pana Moravce

Paní Čadová,

chtěl bych Vám tímto poděkovat za pomoc a spolupráci, s níž jsme byli 
velmi spokojeni.

Martin Moravec

Poděkování od manželů Sedláčkových

Chtěla bych za celou naši rodinu poděkovat paní Čadové za ochotu, vstřícnost a hlavně trpělivost při zprostředkování prodeje RD v Jedovnicích.
Přejeme Vaší RK co nejvíce spokojených a bezproblémových klientů a při vyřizování na úřadech jen samé milé a usměvavé úředníky.
Sedláčkovi

Poděkování od manželů Zemanových

Setkávali jsme se nejen s vysokou profesionalitou, ale zejména s osobní péčí a pomocí při vyřizování jednotlivých úkonů koupě v Družstvu, Eonu a j..

Paní Čadová se obětavě osobně podílela na jednotlivých krocích, doprovázela nás, radila, vyřizovala, pomáhala, dávala nám pocit jistoty...
Velmi solidní, profesionální a současně osobní přístupem, realitní kancelář AlvaReal budeme vždy známým doporučovat.
Děkujeme,
manželé Zemanovi

Poděkování

Rád bych připojil poděkování společnosti Alva Real za jejich kvalitní a profesionální služby se kterými jsem dlouhodobě spokojen. Spolupráce s paní Sylvou Čadovou, která řídila a organizovala minoulou zakázku, byla vynikající. Zařídila všechno potřebné, informovala mě jak postupují jednotlivé kroky procesu a vždy mě upozornila na případná možná úskalí. Rovněž komunikace s ní byla velmi příjemná a věcná.

Pan jednatel David Vašíček mi ohledně nemovitostí pro změnu vždy dobře poradil nebo dal zajímavá doporučení.Určitě využiji Vašich služeb i v budoucnu J.

Poděkování od pana Hájka

 Dobrý den,chtěl bych poděkovat slečně Čadové a kolektivu Alvareal za profesionální přístup a lidské chování při prodeji mého bytu.Všechny záležitosti kolem prodeje prováděli rychle a spolehlivě .Velmi ochotně informovali o dění kolem prodeje .Alvareal je velmi spolehlivá realitka doporučuji všem,kdo chce prodat,koupit,nebo pronajmout nemovitost. Hájek M.

Poděkování

Přiložený soubor

Chtěl bych moc poděkovat slečně Sylvě Čadové za profesionální a lidský přístup. Za spoustu let spolupráce pronajala můj byt už čtyřikrát vždy k plné spokojenosti jak mé tak nájemců. Udělala jste Sylvi plno věcí navíc. Připravila jste mi všechny předávací protokoly a věděl jsem že vám kdykoliv mohu já nebo moji nájemníci zavolat, když by bylo potřeba cokoliv vyřešit. Díky moc za vše je pro mě radost s vámi spolupracovat . Snad vám kytka jako malé poděkování za vše udělala radost. Takže ještě jednou děkuji Sylvi.

Poděkování od Ireny Höklové, prodej dvou bytů v Brně

Chci i touto formou /děkovala jsem i osobně/ moooooc poděkovat za super odvedenou práci při prodeji mého bytu - Sylvě Čadové. Její vysoce profesionální ,empatický přístup-včetně chování, komunikace je opravdu úžasný. Již nám přes Vaši firmu prodávala celkem 2.byty v Brně. Firmu ALVA REAL  doporučuji mnoha známým. Krásné dny Vám a Vašim zaměstnancům. Irena Höklová, Brno

A tohle je přesně ten důvod, proč nás to stále baví a naplňuje, poděkování od pana Míška.

Dobrý den milá paní Čadová , velmi se omlouvám, že se ozývám trochu pozdě.

Nicméně si obrovsky vážím toho co pro mně stále vyřizujete a to  taky zůstane navždy v mých vzpomínkách Při všech starostech dnešní doby a mnohých zklamáních je vaše laskavost a ochota jako by z jiného světa.

Moc děkuji za informace a děkuji za vaše úsilí.

Zatím se mějte moc a moc hezky.

S pozdravem

Pavel Míšek

Prodej chaty v Osové Bítýšce a poděkování od manželů Kovandových

Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za vše, co jste pro nás udělala při prodeji naší nemovitosti.
Moc Vám tedy, oba s manželkou, děkujeme a přejeme Vám hlavně hodně, hodně zdraví, štěstí a stále dobrou náladu.
Pochopitelně také mnoho pracovních úspěchů.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Hana a Jan Kovandovi
 

Komentář k pracovníkovi


Markéta Kvapilová

2020-12-03 17:29:03

Mnohokrát děkuji paní Sylvě Čadové za trpělivost a maximální pečlivost, s níž se věnovala prodeji a pronájmu dvou nemovitostí v Brně. Kromě vysoké profesionality a nasazení velmi oceňuji detailní informace o všech krocích, které obě transakce provázely. Paní Čadová byla velmi aktivní, vstřícná a lidská, precizní a zároveň zcela profesionální. Ing. Markéta Kvapilová

Vložte komentář tomuto pracovníkovi
Jméno: *
Příjmení: *
Email: (nebude zveřejněn) *
Komentář: *
Anti SPAM 2 + 2 = *
 
Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.