Unikátní pozemek 1536 m2 v Kejžlicích – na konci pozemku potok, na pozemku stavba chaty, inženýrské sítě v dosahu

Číslo nabídky: 686846
Stav nabídky: Prodáno
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemky
Kraj / Okres: Vysočina / Pelhřimov
Lokalita: Kejžlice,K Čejovu
Datum aktualizace: 2.1.2024

Pokud máte v nabídce podobnou nemovitost, máme stále zájemce, kteří podobnou nemovitost chtějí koupit - nabídněte nám Vaši nemovitost prostřednictvím formuláře, nebo zavolejte na tel.: 602712407

Poslat odkaz známému


Vyplňte prosím všechna pole
Vaše jméno:
Váš email:
Odeslat na email:
Váš vzkaz:
* Kontrolní text

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám unikátní příležitost koupě pozemku v atraktivní lokalitě Kejžlice. Tento pozemek je ideální pro výstavbu Vašeho vysněného domova, díky své rozloze a poloze.
Popis pozemku:
Výměra: 19 m šíře x 78 m délka - orientačně
Tvar pozemku: obdélník
Celková rozloha: 1536 m²
Možnost stavby samostatně stojícího domu
Lokalita:
Kejžlice je malebná obec situovaná v srdci přírody, která nabízí klidný životní styl a pohodu. Okolní příroda a zelené prostředí poskytují ideální místo pro odpočinek a rekreaci. Kejžlice se nachází v blízkosti důležitých dopravních tepen, což umožňuje snadný a rychlý přístup do blízkých městských center, přesto však zachovává svou intimitu a klid venkovského prostředí.
Pozemek je umístěn v místě Kejžlic, což zaručuje snadnou dostupnost občanské vybavenosti, jako jsou školy, obchody a služby. Poblíž pozemku se nachází veškerá infrastruktura. To znamená, že elektřina, voda, kanalizace a plyn jsou již připraveny k připojení po vyřízení stavebního a územního rozhodnutí. Máme pro Vás také připraven report s vyjádřením existenci sítí a možnosti jejich napojení, podklady z územního plánu. Pokud máte o pozemek zájem, řekněte si o tento report, rádi Vám jej zašleme.
Jedinečnou výhodou tohoto pozemku je jeho poloha na konci, kde je malebný potok s názvem Pstružný. Zde si budete moci užívat zvuk bublající vody a vytvořit si svůj ráj klidu a relaxace. Můžete se těšit na procházky podél břehů potoka a prožívat příjemné okamžiky v přímém kontaktu s přírodou.
Kromě toho je v obci Kejžlice také několik krásných rybníků, které tvoří malebnou kulisu tohoto místa. Tyto rybníky jsou nejen esteticky příjemné, ale mohou také nabídnout možnosti pro rybaření.
Výhody pozemku:
Krásná lokalita s potokem Pstružným na konci pozemku
Blízkost několika krásných rybníků v obci
Snadná dostupnost k důležitým dopravním spojům
Blízkost občanské vybavenosti
Stávající stavba chaty pro zázemí
Nezmeškejte tuto skvělou příležitost k získání vlastního pozemku pro stavbu Vašeho domova v klidném a idylickém prostředí. Nechte si tuto jedinečnou nabídku a kontaktujte nás co nejdříve, abyste si zajistili svůj vysněný kus země v Kejžlicích.

Doplňkové informace nemovitosti

Parkování poznámka: před objektem

Doplňkové fotografie nemovitosti

Kontakt na makléře

Jméno: Sylva
Příjmení: Čadová
Kontakt: +420775560502
Email: sylva.cadova@alvareal.cz
Výpis nemovitostí makléře

Pokud máte v nabídce podobnou nemovitost, máme stále zájemce, kteří podobnou nemovitost chtějí koupit - nabídněte nám Vaši nemovitost prostřednictvím formuláře, nebo zavolejte na tel.: 602712407

Spočítejte si hypotéku pomocí hypotečních kalkulaček

comments powered by Disqus
Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.