Nabízíme prodej RD 3+1 v Vítonicích u Znojma s krásnou a velkou zahradou. Pozemek celkem 2.459 m2.

Prodejní cena: Informace o ceně v realitní kanceláři
Poznámka k ceně: včetně provize, další pozn.:Včetně provize RK
Číslo nabídky: 594523
Stav nabídky: Aktivní
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Domy a vily
Podtyp: Rodinný
Kraj / Okres: Jihomoravský / Znojmo
Lokalita: Vítonice
Plocha: 120.00 m2
Datum aktualizace: 20.3.2023

V případě, že máte podobnou nemovitost v nabídce, zadejte nám ji a my oslovíme zájemce, kterým jsme tuto nabídku prezentovali. Formulář pro zadání Vaší nabídky je zde. Případně volejte makléře.

Orientační hypoteční kalkulačka


Zadejte požadované hodnoty
Úvěr:
Úroková sazba:
Délka splácení (roky):
Měsíční splátka:

Poslat odkaz známému


Vyplňte prosím všechna pole
Vaše jméno:
Váš email:
Odeslat na email:
Váš vzkaz:
* Kontrolní text

Mám zájem o prohlídku


Vyplňte prosím všechna pole
Jméno a příjmění:
Váš telefon:
Váš email:
Navrhovaný datum:
Navrhovaný čas:
* Kontrolní text

Nabídnout cenu


Vyplňte prosím všechna pole
Jméno a příjmění:
Váš telefon:
Váš email:
Navrhovaná cena:
Důvod navrhnutí jiné ceny:
(pokud navrhujete nižší cenu,
napište zde důvod, který máme sdělit majiteli)
Vzkaz makléři:
* Kontrolní text

Vzkaz makléři: náhradní termín prohlídky, dotaz k nemovitosti...


Vyplňte prosím všechna pole
Jméno a příjmění:
Váš email:
Váš telefon:
Váš dotaz:
* Kontrolní text

Hlídat změnu


Vyplňte prosím všechna pole
Jméno a příjmění:
Váš email:
Váš telefon:
Druh změny:
* Kontrolní text

Detailní popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej rodinného domu ve Vítonicích u Znojma.
Upozorňujeme předem: Nelekejte se klamné informace o energetické nehospodárnosti objektu.
CELKOVÉ MĚSÍČNÍ NÁKLADY NA BYDLENÍ ( vodné, stočné, plyn, elektřina, internet, další poplatky pro Obec ( např. komunální odpad), daň z nemovitosti ) TOTIŽ ČINÍ ( PŘI SOUČASNÝCH VYSOKÝCH CENÁCH ENERGIÍ ! ) PRO 2 OSOBY POUZE 6000 Kč,- / měsíc !!! Celková plocha pozemku činí 2.459 m2.
K domu patří i velká zahrada, která hraje všemi barvami v každém ročním období.
Vítonice jsou zhruba 15 min autem od Znojma a zhruba 25 min od Moravského Krumlova nebo Pohořelic. Je to velmi malá a tichá vesnice, ideální pro rodinu nebo i klidně pro pár. Ohledně pozemků se jedná o prodej 6ti parcel a to o rozměrech 151 m2 - zastavěná plocha rodinného domu, 466 m2 - zastavěná plocha - jiné stavby - hospodářské budovy, 371 m2 zahrada, dále 10 m2 garáž, další pozemek 34 m2 ostatní plocha a největší z pozemků má rozměr 1.427 m2 - orná půda.
Dům také disponuje 2 dvory, tudíž 2 vjezdy na pozemek. O parkování mít strach nemusíte, pokud máte vícero aut, vejdou se všechna!
Dům prošel velkou rekonstrukcí, kde se nejvíce bralo ohled na koupelnu, kuchyň a další úpravy v interiérech. Současně zde byly kompletně zrekonstruovány i rozvody vody: pitná voda z obecního řádu, extra rozvod užitkové vody pro WC a příp. praní a cirkulace TUV. Separátně je zde vývod pro kanalizaci v koupelně: extra WC, extra vana, bidet, sprcha, umývadlo a zároveň vývod kanalizace od praček a z kuchyně. Byla zamýšlená instalace vlastní čističky a retenčních nádrží. V domě je elektroinstalace 3x400V / 25A, která také prošla celkovou rekonstrukcí.
Vytápění domu nově doplněno topením tepelným čerpadlem ZEMĚ -VODA ( NIBE F1135, 12 kW), alternativní způsoby vytápění jako plynový kotel ( nový, IMMERGAS s plynulou regulací do 24 kW), zrekonstruovaná přípojka plynu, další náhradní topení novými krbovými kamny, které vytopí celý vnitřek domu.
Jako bonus rozvody vody a elektřiny do stodoly a po celé zahradě ( na zahradě je zaveden závlahový systém Hunter, kombinovaně rozprašovače a kapková závlaha, která je rozvedena po celé zahradě pro krásně zelenou zahradu).
Jinak nutno podotknout, že stodola, která disponuje i patrem, je velmi vhodná pro nejrůznější další využití. Kdo potřebuje např. rozšířit ubytovací prostory, nebo provozovat libovolnou živnost, zde nalezne ideální možnosti.
V neposlední řadě nabízíme v ceně i další přidružený objekt, který můžete opět užívat buďto jako dílnu, užitkovou místnost, případně další doplňkové skladovací prostory; nebo po nevelkých úpravách opět k bydlení. ( Severní dílna)
Dispozice domu: vchodových dveří vede chodba do jídelny a kuchyně. Po levé straně máme obývací pokoj a jižní pokoj, na druhou stranu severní pokoj. Z jídelny je možno pokračovat v levém směru do koupelny. Přes kuchyň lze projít do sousedící spíže.
Z jídelny můžeme vyjít na dvůr velkým francouzským oknem. Kromě toho zde máme také přímou chodbu do kryté verandy, ze které následuje průchod do zahrady. Do této spojovací chodby nám také vyúsťuje pomocná technická místnost, kde se nacházejí pračky a šatna. Vedle koupelny je situovaná prosluněná pracovna, vedle níž naleznete další oddělenou technickou místnost ( jižní dílna).
Určitě nutno podotknout, že celý dům má opravdu nízké náklady na provoz a je celkově připraven pro splnění všech Vašich nároků. Po domluvě může být dům vybaven a nebo částečně vybaven.
V případě bližších informací volejte makléře.

Doplňkové informace nemovitosti

Plocha pozemku: 2459.00 m2 Zastavěná plocha: 151.00 m2
Užitná plocha: 120.00 m2 Stav: dobrý
Parkování poznámka: před objektem Nadzemních podlaží budovy: 1
Zařízený: ne Konstrukce budovy: cihlová

Kontakt na makléře

Jméno: Sylva
Příjmení: Čadová
Kontakt: +420775560502
Email: sylva.cadova@alvareal.cz
Výpis nemovitostí makléře

V případě, že máte podobnou nemovitost v nabídce, zadejte nám ji a my oslovíme zájemce, kterým jsme tuto nabídku prezentovali. Formulář pro zadání Vaší nabídky je zde. Případně volejte makléře.

Spočítejte si hypotéku pomocí hypotečních kalkulaček

comments powered by Disqus
Přehled kontaktů:

Tel.: 543 217 040
Mobil: 602 712 407
Adresa: Brno, Štěpánská 6
Email:
Web: Nemovitosti Brno
© Nemovitosti Brno

Navigace:
Tipy / Novinky emailem:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.Zrušit odběr

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.